x 

Sedla na míru

Pasování sedla na míru

Pro výrobu našeho sedla na míru je potřeba koně změřit-napasovat sedlo. Pasování sedel značky Jan Hauzr provádíme nejen kolem Prahy, ale i ve vzdálenějších oblastech a nyní i v zahraničí, za cenu 500Kč za každou započatou hodinu konzultace/měření. Doprava se řeší po dohodě s osobou, která vás navštíví.  Pokud se domluví více zájemců v jednom místě, je samozřejmě možné tuto částku mezi ně rozpočítat.

Pasování provádí profesionál ve svém oboru. Náš odborník přijede do vaší stáje přibližně se 60 sedly, naměří koně speciálními měrkami, z nichž každá má jinou platformu a sdělí Vám jakou velikost a jaké sedlo Váš kůň může a nemůže mít. Po domluvě možnost dovést koně k naší prodejně. Následuje dohoda s majitelem či jezdcem, co od sedla očekáváte a jaké odvětví jezdectví preferujete dále se přihlíží i k tělesným proporcím jezdce a finančním možnostem majitele. Je možné, že si vyberete ze sedel, která má náš specialista k dispozici na místě. Ve většině případů se sedlo musí vyrobit dle naměřených hodnot na zakázku.

V poslední době se čas od času stává, že si nás zájemce o sedlo zavolá a po zralé úvaze nejsme schopni  sedlo napasovat, protože koník má zdravotní problémy, které je potřeba nejdříve odstranit /bolavá záda, špatně udržovaná či rostlá kopyta atd./, v těchto případech se musí výroba sedla odložit na příznivější období. Nejsme z těch, kteří za každou cenu musí sedlo prodat. Velmi nám záleží na spokojenosti obou zúčastněných bytostí a to dlouhodobě. 

PRO ZMĚŘENÍ A PASOVÁNÍ SEDEL NA MÍRU KONTAKTUJTE NAŠE SPECIALISTY NA SEDLA. PŘI KONTAKTOVÁNÍ SPECIALISTŮ BUĎTE SHOVÍVAVÍ A TRPĚLIVÍ. POKUD JE U KONĚ NEBO ŘÍDÍ AUTO, NEBERE TELEFON, VĚNUJE SE ČINNOSTI. NENECHÁVEJTE NÁKUP SEDLA NA POSLEDNÍ CHVÍLI! POKUD HO NEMÁME SKLADEM TRVÁ TO CCA. 3 TÝDNY AŽ MĚSÍC, NEŽ SEDLO VYROBÍME, SPECIÁLNÍ EDICE I DÉLE.

POKUD SE VÁM ZDÁ, ŽE VÁS DLOUHO NIKDO NEKONTAKTUJE OBRAŤTE SE NA OBCHOD! NĚKDY SE CHYBIČKA VLOUDÍ A MÁME TOHO OBČAS VELMI MNOHO NA PRÁCI A NEBYLO TO ÚMYSLNÉ, JISTĚ SE POLEPŠÍME A PODÁME DALŠÍ INFORMACI.

VŠE POTŘEBUJE SVŮJ ČAS A ENERGII.

 

KONTAKTY

ZBYNĚK HAUZR: 603 529 753

JAN HAUZR ml: 739 000 860 

 

NÁHLED SEDEL ZDE

 

NOVINKA!

Kontakt

Naše služby

 • Pasování a výroba sedel zn. Jan Hauzr
 • Zakázková výroba
 • Sedlářské opravy
 • Dostihové dresy a deky
 • Praní dek
 • Reklamní výšivky a nášivky

Otevírací doba

 • Po - Pá
  9:00 - 11:30
  12:00 - 18:00
 • So
  9:00 - 12:00

Odběr novinek

Přihlaste se zdarma k odběru novinek!
Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.